0 0 Kč bez DPH
Přihlásit
fb yt
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015

SERVISNÍ A KALIBRAČNÍ STŘEDISKO:

Zde uvedené informace jsou jen malou částí všech našich aktivit na poli oprav a kalibrací. Naše firma si v současnosti zavádí řízení jakosti i pro oddělení servisní činnosti, proto již dnes provádíme opravy dle postupů oprav jednotlivých výrobců a při kalibracích jsou dodržovány veškeré platné normy a standardy.

Opravy:

Naše servisní středisko, které je vybaveno nejmodernější technikou, zajišťuje záruční i pozáruční opravy všech geodetických a stavebních přísrojů a pomůcek. Mezi nejběžnější opravy patří servis nivelačních přístrojů, který se snažíme řešit v co nejkratším čase a po dobu opravy Vám můžeme zapůjčit náhradní nivelační přístroj.

Zajišťujeme opravy totálních stanic, teodolitů, rotačních a potrubních laserů, všech výrobců, které používají geodeti a stavaři.

Ceny oprav se liší podle poškození, opravdu nejsme schopni určit cenu opravy po telefonu.

Nechcete se rozloučit se starým rozbitým přístrojem? Přineste jej k nám na servis!

Potvrzení parametrů měřidla:

Osvědčení o seřízení přístroje může nahradit kalibrační protokol. Jeho obsahem je záruka funkčnosti přístroje a parametry výrobce, který daný přístroj splňuje. To znamená, že Vám toto osvědčení zaručuje třídu přesnosti.

Kalibrace:

Kompletní kalibrační služby včetně servisního zásahu pro GPS, totální stanice, teodolity, dálkoměry a nivelační přístroje pod jednou střechou najdete nyní v GEODETICKÉM CENTRU.

Zvažte, zda by nestálo zato zkontrolovat Vaše každodenně používané přístroje, stejně tak jako to děláte s vaším autem. Každoroční kontrola přístrojů by měla být standardní záležitostí nejen pro vaší jistotu, ale především pro splnění předpisů a norem.

newsletterNewsletter

Pokud chcete dostávat nové informace o akcích, slevách a novinkách ve zboží, přihlašte se prosím do našeho newsleteru.

Děkujeme, Váš email byl zařazen do mailing listu.
© Copyright 2020. Geodetické centrum s. r. o. Online prodej geodetického vybavení a příslušenství.