geoserver facebook geoserver youtube
Bezplatná linka: 800 900 006
Přihlásit
e-mail:
heslo:
 
Registrovat
CZ cz
800 900 006
Bezplatná linka
0 0 Kč bez DPH
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015

SERVISNÍ A KALIBRAČNÍ STŘEDISKO:

Zde uvedené informace jsou jen malou částí všech našich aktivit na poli oprav a kalibrací. Naše firma si v současnosti zavádí řízení jakosti i pro oddělení servisní činnosti, proto již dnes provádíme opravy dle postupů oprav jednotlivých výrobců a při kalibracích jsou dodržovány veškeré platné normy a standardy.

Opravy:

Naše servisní středisko, které je vybaveno nejmodernější technikou, zajišťuje záruční i pozáruční opravy všech geodetických a stavebních přísrojů a pomůcek. Mezi nejběžnější opravy patří servis nivelačních přístrojů, který se snažíme řešit v co nejkratším čase a po dobu opravy Vám můžeme zapůjčit náhradní nivelační přístroj.

Zajišťujeme opravy totálních stanic, teodolitů, rotačních a potrubních laserů, všech výrobců, které používají geodeti a stavaři.

Ceny oprav se liší podle poškození, opravdu nejsme schopni určit cenu opravy po telefonu.

Nechcete se rozloučit se starým rozbitým přístrojem? Přineste jej k nám na servis!

Potvrzení parametrů měřidla:

Osvědčení o seřízení přístroje může nahradit kalibrační protokol. Jeho obsahem je záruka funkčnosti přístroje a parametry výrobce, který daný přístroj splňuje. To znamená, že Vám toto osvědčení zaručuje třídu přesnosti.

Kalibrace:

Kompletní kalibrační služby včetně servisního zásahu pro GPS, totální stanice, teodolity, dálkoměry a nivelační přístroje pod jednou střechou najdete nyní v GEODETICKÉM CENTRU.

Zvažte, zda by nestálo zato zkontrolovat Vaše každodenně používané přístroje, stejně tak jako to děláte s vaším autem. Každoroční kontrola přístrojů by měla být standardní záležitostí nejen pro vaší jistotu, ale především pro splnění předpisů a norem.

způsob dopravy
Způsob dopravy
Sledování zásilky DPD
ke stažení
Konvertory, downloads
RW5, firemní dokumenty

Bezplatná infolinka

800 900 006

geoserver facebook geoserver youtube

Bezplatná infolinka

800 900 006
geoserver facebook geoserver youtube