geoserver facebook geoserver youtube
Bezplatná linka: 800 900 006
Přihlásit
e-mail:
heslo:
 
Registrovat
CZ cz
800 900 006
Bezplatná linka
0 0 Kč bez DPH
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015

Leasing

unileasing

Společnost UNILEASING byla založena již roku 1991 od počátku působí pouze v oblasti finančního leasingu a souvisejících finančních produktů a služeb. Sídlo společnosti a její administrativní zázemí se nachází v Klatovech, obchodní působení po celé republice zajišťuje patnácti pobočkami. Od roku 1993 je UNILEASING aktivním členem Asociace leasingových společností České republiky, účastníkem nebankovního registru klientských informací je od roku 2006.

UNILEASING je univerzální leasingová společnost působící v oblasti leasingu movitých věcí.

Vedle klasického finančního leasingu s následnou koupí najaté věci nabízí také alternativní formy financování, tedy operativní leasing, splátkový prodej, úvěrové financování nákupu movitých věcí, eventuálně též odkup pohledávek dodavatelů v případě bonitních zákazníků. Ve svém portfoliu má zastoupeny všechny druhy dopravních a přepravních zařízení s výjimkou letadel, dále pak široké spektrum zdravotnických, sportovních, kancelářských, strojírenských, energetických a dalších zařízení a technologických celků.

UNILEASING se profiluje jako zákaznicky orientovaná společnost.

Díky vlastnické a manažerské struktuře je společnost schopna rychle reagovat na požadavky zákazníků a měnící se potřeby trhu.Objemem ročně uzavíraných obchodů se UNILEASING a.s. řadí mezi dvacet největších leasingových společností s univerzálním komoditním zaměřením v České republice. Refinancování společnosti je zajišťováno ve spolupráci s nejvýznamnějšími bankovními ústavy.

způsob dopravy
Způsob dopravy
Sledování zásilky DPD
ke stažení
Konvertory, downloads
RW5, firemní dokumenty

Bezplatná infolinka

800 900 006

geoserver facebook geoserver youtube

Bezplatná infolinka

800 900 006
geoserver facebook geoserver youtube