0 0 Kč bez DPH
Přihlásit
fb yt
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015
Geodetické GNSS, GIS GPS, OEM řešení
Ruční GIS GPS
Cena:
0 Kč - 188 000 KčMobile Mapper-CX + Pocket GS
Mobile Mapper-CX + Pocket GS
Mobile Mapper-CX + Pocket GS
 

Mobile Mapper-CX + Pocket GS

Mobile Mapper-CX + Pocket GS: Nový MobileMapper CX je poslední z řady úspěšných produktů f. Magellan v oblasti mobilního mapování. Mobile Mapper CX... celý popis
Výrobce: ASHTECH   Záruka: 24 měsíců
Druh:

Geodetické GNSS, GIS GPS, OEM řešení, Ruční GIS GPS

Zboží již není v prodeji

PRO INFORMACE O PRODUKTECH, AKCÍCH A SLEVÁCH VOLEJTE ZDARMA TEL: 800 900 006 O počtu zboží na skladě Vás budeme informovat při vyřizování objednávky. PRO OBCHODNÍKY POSKYTUJEME PROVIZE DLE DOHODY, VOLEJTE

zelena linka
Popis
Související
Podobné

Mobile Mapper-CX + Pocket GS popis:

Mobile Mapper-CX + Pocket GS:Nový MobileMapper CX je poslední z řady úspěšných produktů f. Magellan v oblasti mobilního mapování. Mobile Mapper CX je přístroj s otevřeným řešením správy dat a s možností dodání SW aplikace Pocket GS - software pro jednoduchý a pohodlný sběr dat a jejich správu.

Barevný display, baterie s výdrží 72 hodin, jednoduchá obsluha, spolehlivost a přesnost dělají z tohoto přístroje Vašeho bezkonkurenčního pomocníka.

Stavebnictví

Mobile Mapper se velice dobře osvědčil při výstavbě golfových hřišť, kde svojí přesností a jednoduchou obsluhou pomohl ušetřit náklady za geodetické práce.

Lesní hospodářství a životní prostředí

Vysoce citlivý GPS přijímač MobileMapper Software funguje velice dobře, v obtížných prostředích, jako např. při zastínění v hustém listoví. Aplikace Pocket GS 2 je vhodná pro správu lesního hospodářství, mokřadů, ochranu životního prostředí nebo mapování vegetace.

Moderní přístroj pro správu GIS dat v terénu. Použijte jej k mobilnímu mapování, sběru dat do GIS nebo k jakékoli navigaci. MobileMapper Vás přesvědčí o svých kvalitách. Součástí je jednoduchý, ale přitom rozsáhlý kancelářský software, který umožňuje snadné zobrazení dat, úpravu a export. Toto je prostředek určený pro lesníky, farmáře, energetiky, plynaře a všechny, kdo chtějí udržovat svůj informační systém v aktuálním stavu. Nový MobileMapper v sobě skrývá všechny vlastnosti, které budete potřebovat. Navíc vše bez složitých nastavení. Jen zapnete a přístroj Vás navádí i pro zřídka používané funkce. Stejně i software Vám zajistí klidné a spolehlivé zpracování či plánování vašeho měření v terénu. Během velmi krátkého zaškolení budete ovládat MobileMapper s plnou funkčností. Plně barevný displej Vám umožní zobrazit veškeré mapové podklady, aby Vaše orientace v terénu byla ještě jednodušší. Nový post-procesingový software umožňuje dosažení až 50cm přesnosti. Testovaná přesnost 25 cm při příjmu korekcí CZEPOS. Ukládání souřadnic S-JTSK, nebo WGS. Možnost načítání map, ortofotomap, dgn podkladů atd. Součástí dodávky je i transformační program Křovák 32 . Tento program je schválen ČUZK pro transformace z geocentrického souřadnicového systému (WGS) do S-JTSK a opačně .

Mobile Mapper-CX + Pocket GS související:

Mobile Mapper-CX + Pocket GS podobné:

 
Kontroler GETAC LT 30 + SurvCE 5
49 000 Kč 39 900,00 Kč bez DPH
 
GIS GNSS GETAC LT30GD
65 000 Kč 49 900,00 Kč bez DPH
newsletterNewsletter

Pokud chcete dostávat nové informace o akcích, slevách a novinkách ve zboží, přihlašte se prosím do našeho newsleteru.

Děkujeme, Váš email byl zařazen do mailing listu.
© Copyright 2019. Geodetické centrum s. r. o. Online prodej geodetického vybavení a příslušenství.