0 0 Kč bez DPH
Přihlásit
fb yt
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015
Totální stanice a příslušenství, 3D scannery
TS pro průmyslová měření
Cena:
0 Kč - 418 000 KčTotální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A
Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A
Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A
Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A
Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A
 
 

Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A

Topcon Europe Positioning s velkým potěšením oznamuje uvedení MS řady motorizovaných bezhranolových totálních stanic určených pro provádění velmi... celý popis
Výrobce: SOKKIA   Záruka: 24 měsíců
Druh:

Totální stanice a příslušenství, 3D scannery, TS pro průmyslová měření

Zboží již není v prodeji

PRO INFORMACE O PRODUKTECH, AKCÍCH A SLEVÁCH VOLEJTE ZDARMA TEL: 800 900 006 O počtu zboží na skladě Vás budeme informovat při vyřizování objednávky. PRO OBCHODNÍKY POSKYTUJEME PROVIZE DLE DOHODY, VOLEJTE

zelena linka
Popis
Video
Související
Podobné

Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A popis:

Topcon Europe Positioning s velkým potěšením oznamuje uvedení MS řady motorizovaných bezhranolových totálních stanic určených pro provádění velmi přesných stavebních měřických, inženýrských a monitorovacích úloh.MS řada zahrnuje dva dostupné modely, MS1A pro velmi přesné měření na dlouhé vzdálenosti a MS05A pro maximální požadavky na přesnost při zaměřování například pro stavební projekty.

Dodávané sady jsou svými vlastnostmi vhodné pro přesné úkoly například zaměřovaní železniční infrastruktury, při stavbách mostů, monitorování, podzemní vytyčovací sítě, vytyčování přesných ocelových konstrukcí a dynamické hydrografické aplikace.

Spojení zkušeností japonských průmyslových totálních stanic Sokkia řady NET a softwaru německé firmy GLM dává našim zákazníkům jednoznačný trumf v případě průmyslových aplikacích.

Motorizovaná totální stanice NET05 představuje novou vlajkovou loď značky Sokkia připravenou pro velmi přesné 3D měření. Motorizované ustanovky a pokročilé technologie AutoPointing - automatického cílení na hranol a AutoTracking - sledování hranolu maximálně urychlují a usnadňují práci.

Řada totálních stanic Sokkia NET je se svoji submilimetrovou délkovou přesností a 0,5' úhlovou přesností vhodná pro široký rozsah průmyslových aplikací, jako jsou stavba tankerů a velkých lodí, železničních souprav, větrných turbín a generátorů, atd. Stejně tak jsou použitelné při monitorování deformací tunelů, přehrad, velkých ocelových konstrukcí, atd.

Náš partner - německá společnost GLM Lasermeßtechnik GmbH - je jedním z předních světových vývojářů softwaru pro průmyslové 3D měření. Společnost GLM vsadila na spolupráci a podporu značky Sokkia, tato volba se ukázala jako správná. Vzhledem k široké škále aplikací průmyslového měření a rozmanitosti zákazníků byl software firmy GLM tvořen a doladěn na základě postřehů samotných zákazníků. Spektrum softwaru zahrnuje aplikaci 3DIM Observer pro kontroler používaný přímo při měření, dále program 3-DIM PC Basic a v neposlední řadě Pictor 3D (nadstavba Rhinoceros® NURBS Modeling).

Kromě totálních stanic a softwarového vybavení dodáváme i speciální odrazný materiál pro použití při průmyslovém 3D měření, a to jak jednotlivě, tak i ve formě sady v hliníkovém kufru s nejčastěji používanými přípravky.

Nejvyšší přesnost v oboru:

Kombinováním vysoce výkonových absolutních kodérů s nově uvedeným IACS (nezávislý úhlový kalibrační systém) systémem, oba přístroje mohou nabízet spolehlivé úhlové přesnosti a preciznosti, která jsou požadovay na nejnáročnějších stavbách. Zatímco MS1A může měřit s úhlovou přesností 1' (0.3mgon), MS05A jde dokonce ještě přesnější a dovoluje uživateli provádět úhlová měření s přesností 0.5' (0.15mgon).

Oba přístroje jsou schopné provádět velmi přesná délková měření. Nabízí přesnost 1mm + 1ppm pro větší délková měření na odrazné cílí (až do 300m) a na hranoly (až do 3.5km), MS1A může také měřit v bezhranolovém módu na povrchy až do vzdálenosti 200m s přesnosti 3mm + 1ppm!

Pro nejvyšší možnou délkovou přesnost, MS05A nabídky možnost neuvěřitelné submilimetrové přesnosti měřené délky 0.5mm + 1ppm na odrazný cíl do vzdálenosti 200m a na standardní hranol mohou být měřeny délky až do 3500m s přesnosti 0.8mm + 1ppm.

Doba měření byla snížena. Měření v jemném i rychlém módu jsou prováděna za méně než 2.5 vteřiny, což je základní požadavek při provádění monitorovacích prací.

Automatické cílení / sledování:

Řada MS totálních stanic obsahuje velmi inovovaný autokolimační systém využívající jedinečné algoritmy ke zlepšení výkonnosti. Na rozdíl od tradičních systémů které se chytí na nejbližší cíl (v rozsahu zorného pole dalekohledu), který má nejsilnější zpětný signál, systém řady MS umožňuje přístroji se chytit na cíl, který je nejblíže středu pohledu dalekohledu. Toto platí pro oba standardní hranoly (až do vzdálenosti 1000m ) a dokonce i pro odrazné cíle! V zásadě to znamená, že automatizované systémy mohou spolehlivě využít tento systém k tomu, že hranol který je chycený a je na něj měřeno je ten správný!

Navíc, oba přístroje mají vylepšenou auto- tracking funkci a jsou schopné sledovat standardní hranol až do vzdálenosti 1000m (MS05A) rychle a spolehlivě. S vysokou rychlostí otáčení přístroje (90km/h v 100m) a extra- rychlým měřením délek , jsou bez námahy prováděny rychlá auto- topografická měření, velmi rychlé vytyčování a řízení strojů.

On board software:

Řada MS nabízí ve standardu následující komplexní softwarové vybavení:

Nastavení daných bodu
Protínání
Topo měření
Vytyčování
Vzdálená výška
Měření nepřístupné přímky
Výpočet ploch
MESH program pro skenování v mřížce
Jasný a stálý stavový řádek přístroje, který obsahuje všechny nástroje potřebmé pro rychlou a intuitivní práci


Základní vlastnosti:

IACS v kombinaci s pokročilými absolutními kodéry nabízí mimořádnou úhlovou přesnost

MS1A měří s úhlovou přesností 1' a délkovou přesností 1mm + 1ppm

MS05A měří měří s úhlovou přesností 0.5' a délkovou přesností 0.5mm + 1ppm

Minimální zobrazení úhlu 0.1' (0.2mgon) a vzdálenosti 0.01mm u MS05A, a 0.1mm u MS1A

Odolnost proti okolnímu prostředí IP64 je nejvyšší dostupnou pro motorizované totální stanice.
Pokročilé algoritmy automatického cílení.
Displej v obou polohách u obou modelů.
Perfektní zařazování do přímky pomocí laserového paprsku.
Volitelný Laser Guide pro auto profil a lineární projekci až do 700m.
Plné barevný Windows CE 5.0 interfeace pro maximální flexibilitu.
Možnost ukládání dat na CF kartu, SD kartu a USB.
Možnost komunikace přes Bluetooth a RS232.

Příklad použití


Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A související:

Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A podobné:

 
Přesná vteřinová totální stanice FOIF RTS010
351 000 Kč 350 500,00 Kč bez DPH
 
SOKKIA NET AXII
0,00 Kč bez DPH
 
SOKKIA GYRO X II
0,00 Kč bez DPH
 
Totální stanice TOPCON, SOKKIA řady MS05A, MS1A
590 000 Kč 590 000,00 Kč bez DPH
newsletterNewsletter

Pokud chcete dostávat nové informace o akcích, slevách a novinkách ve zboží, přihlašte se prosím do našeho newsleteru.

Děkujeme, Váš email byl zařazen do mailing listu.
© Copyright 2020. Geodetické centrum s. r. o. Online prodej geodetického vybavení a příslušenství.