0 0 Kč bez DPH
Přihlásit
fb yt
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015
Stavební lasery a příslušenství
Univerzální
Cena:
0 Kč - 332 500 KčUniverzální laser Spectra Precision UL633 tři zařízení v jednom
Univerzální laser Spectra Precision UL633 tři zařízení v jednom
Univerzální laser Spectra Precision UL633 tři zařízení v jednom
 

Univerzální laser Spectra Precision UL633 tři zařízení v jednom

Univerzální laser Spectra Precision UL633 – tři zařízení v jednom: Toto zařízení, na které se vztahuje PĚTILETÁ ZÁRUKA, můžete použít jako: ... celý popis
Výrobce: SPEKTRA   Záruka: 24 měsíců
Druh:

Stavební lasery a příslušenství, Univerzální

skladem
84 500,00 Kč bez DPH
102 245,00 Kč s DPH
Běžná cena s DPH:108 900,00 Kč
Ušetříte:
7%
5 500,00 Kč

PRO INFORMACE O PRODUKTECH, AKCÍCH A SLEVÁCH VOLEJTE ZDARMA TEL: 800 900 006 O počtu zboží na skladě Vás budeme informovat při vyřizování objednávky. PRO OBCHODNÍKY POSKYTUJEME PROVIZE DLE DOHODY, VOLEJTE

zelena linka
Popis
Video
Ke stažení
Související
Podobné

Univerzální laser Spectra Precision UL633 tři zařízení v jednom popis:

Univerzální laser Spectra Precision UL633 – tři zařízení v jednom:Toto zařízení, na které se vztahuje PĚTILETÁ ZÁRUKA, můžete použít jako:

Potrubní laser
Sklonový laser
Interiérový laser

Univerzální laser Spectra Precision UL633 je první stavební laser umožňující úplnou automatickou kontrolu všech tří os (X / Y / Z). Ovládání osy Z se provádí prostřednictvím speciálního laserového svazku s technologií 'fan'. Pomocí stavebního laseru UL633 můžete řídit stavební stroje, pokládat potrubí, jako se standardním potrubním laserem, nebo provádět veškeré interiérové práce pomocí viditelného laserového paprsku včetně vytyčování svislé roviny nebo pravých úhlů.

Exklusivní funkce a vlastnosti laseru Spectra Precision UL 633:

Automatické urovnání os Extrémně rychlé automatické urovnání v horizontální i vertikální rovině.
Rozsah nastavení spádu Od -25 % do +25 %
Dálkové ovládání Možnost nastavení rádiové nebo infračervené komunikace (infračervená komunikace je používána u UL633 při funkci potrubního laseru).
Mód citlivosti na vibrace Umožňuje zvolit správnou citlivost pro vaši práci, například v silném větru, nebo na místech, kde jsou prováděny hutnicí práce
Automatická kompenzace teploty Zajišťuje správné nastavení výšky laserového parsku i po změně teploty.
Aktivní terčík Unikátní aktivní terčík - Spot Finder SF601 zajistí přesné zacílení bodového laserového parsku do požadovaného bodu.
Automatické zařazení do osy spádu Pomocí laserového senzoru HL750 vybaveného radiovým modulem můžete provést přesné zařazení rotačního laseru do osy spádu, a to bez nutnosti manuálního nastavování.
Duální automatické zařazení do osy spádu Tato unikátní funkce umožňuje přesné automatické zařazení rotačního laseru do osy spádu pomocí dvou detektorů a to bez nutného umístění detektorů do pravého úhlu (není třeba znát přesné umístění os spádu plochy).
Měření horizontálního úhlu Tato funkce umožňuje změřit neznámý úhel mezi dvěma body pomocí dvouosého urovnání.
Automatické zacílení bodového paprsku Pomocí nového aktivního terčíku SF601 paprsek rychle a přesně zacílí na bod v horizontální rovině, zatímco osa sklonu bude zachována (tato funkce je velmi často používána například u potrubních laserů).
Automatické změření hodnoty spádu v jedné nebo dvou osách Tato funkce změří a zobrazí stávající stupeň existujícího sklonu a tím eliminuje časové náročnosti a chyby vzniklé při výpočtech. Spád může být změřen pomocí rotačního nebo bodového paprsku.
„Uzamknutí“ laserového parsku do známého bodu Tato funkce automaticky „uzamkne“ paprsek na stávající výšce nebo výškovém bodu definovaném laserovým senzorem HL750 nebo SF601, a tím zamezí možnosti posunu nebo chyby vzniklé vlivem povětrnostních podmínek nebo jiných okolností. Uzamknout lze rotující nebo bodový paprsek.
Odolná konstrukce Vydrží pád až z 1m na beton.
Zastínění požadovaného sektoru Tato funkce umožní odstranit nechtěné odrazy laserového parsku nebo zamezí vysílání laserového paprsku do místa, kde je používán jiný rotační laser.


YOUTUBE


Univerzální laser Spectra Precision UL633 tři zařízení v jednom související:

Univerzální laser Spectra Precision UL633 tři zařízení v jednom podobné:

newsletterNewsletter

Pokud chcete dostávat nové informace o akcích, slevách a novinkách ve zboží, přihlašte se prosím do našeho newsleteru.

Děkujeme, Váš email byl zařazen do mailing listu.
© Copyright 2019. Geodetické centrum s. r. o. Online prodej geodetického vybavení a příslušenství.