0 0 Kč bez DPH
Přihlásit
fb yt
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015
Laserové dálkoměry
BazarPoužité přístrojeHistorické přístrojeAkční zboží ve slevěNivelační přístroje a sadyDigitální hadicová vodováhaOptickéVýhodné setyNivelační latě a doplňkyDigitálníStativy pro nivelační přístojeLaserové dálkoměryStavební lasery a příslušenstvíKřížovéRotačníPotrubníMěření fasádŘízení strojů laseremVytyčovací3D prostorovéPříslušenstvíTotální stanice a příslušenství, 3D scanneryTotální staniceRobotické systémy, one man řešeníTS pro průmyslová měření3D scanneryBaterie a příslušenstvíGeodetické GNSS sestavy, GIS měřeníGeodetické GNSSRuční GIS GPSSoftwareMechanické a digitální teodolityMechanickéDigitálníStativy, výtyčky, hranoly a centrovačeStativyVýtyčkyHranoly velkéMinihranoly a štítkyNaklonitelné držáky a centrovačeMezníky, dřevěné kolíky, sprejeCertifikované mezníkyMezníkyDřevěné kolíkyGeohřebyMezníky 16x16, příslušenstvíReflexní sprejeMěřidla, kolečka, pásmaKolečkaMěřidla veličinÚhloměry a sklonoměryDynamické deskyPlotrový papírLokátory podzemních sítíMěřící latěPásmaTloušťka silniceVysílačky a příslušenstvíMěřidla veličin TestoAnalyzátory spalinAnemometryDetektoryHlukoměryIntenzita světlaOstatníTeploměryTermokameryTesteryTlakoměryVlhkoměryGPS přístroje GarminGeodetický softwareVODOVÁHY A STAHOVACÍ LATĚVODOVÁHY KLASICKÉ A S DIGITÁLNÍM SKLONEMSTAHOVACÍ LATĚVodováhy s digitálním sklonoměremAutomatizované řízení strojůPrecizní zemědělstvíSERVIS A KALIBRACE PRO ISO
Cena:
354 Kč - 35 700 KčVECTRONIX AG - VECTOR

VECTRONIX AG - VECTOR

VECTRONIX AG je světovou špičkou ve vývoji a výrobě elektrooptických systémů, zařízení a sensorů pro vojenské a civilní aplikace. VECTRONIX nabízí: R... celý popis
Výrobce: VECTRONICS AG   Záruka: 24 měsíců
Druh:

Laserové dálkoměry

Zboží již není v prodeji

PRO INFORMACE O PRODUKTECH, AKCÍCH A SLEVÁCH VOLEJTE ZDARMA TEL: 800 900 006 O počtu zboží na skladě Vás budeme informovat při vyřizování objednávky. PRO OBCHODNÍKY POSKYTUJEME PROVIZE DLE DOHODY, VOLEJTE

zelena linka
Popis
Související
Podobné

VECTRONIX AG - VECTOR popis:

VECTRONIX

AG je světovou špičkou ve vývoji a výrobě elektrooptických systémů, zařízení a sensorů pro vojenské a civilní aplikace. VECTRONIX nabízí:
Ruční přístroje:
Monokulární a binokulární dalekohledy s laserovým dálkoměrem:

Kapesní laserový dálkoměr (PLRF) je monokulární, velmi lehký a vysoce spolehlivý přístroj, který měří vzdálenost až do 3 000 m. Na přání je vybaven digitálním magnetickým kompasem (DMC)
VECTOR je dlouhodosahový, vysoce spolehlivý binokulární laserový dálkoměr, který měří vzdálenost až do 25 000 m, vybavený standardně DMC a noční větví (Model „Nite“)

Monokulární a binokulární přístroje nočního vidění:

TARSIUS16 je, v současné době, nejmenším a nejlehčím přístrojem nočního vidění na trhu. Kompaktní a ergonomický design společně s vysokou flexibilitou použití poskytuje uživateli vysokou užitnou hodnotu.
BIG/BIM jsou bezúdržbové přístroje nočního vidění vybavené zesilovači zbytkového světla poslední generace
BIG25 je binokulární přístroj s možností montáže na helmu nebo na hlavu pomocí speciálních držáků, takže uživatel má volné ruce. Jeho konstrukce umožňuje dlouhodobé použití bez přílišné námahy pro uživatele.
BIG35 je binokulární přístroj s 3 x zvětšením obrazu, který je určen pro dlouhé pozorování na velké vzdálenosti.
BIM25 je monokulární, velmi kompaktní přístroj nočního vidění, k okamžitému použití pouze jednou rukou.
BIM35 monokulární přístroj nočního vidění s 3x zvětšením obrazu pro pozorování na dlouhé vzdálenosti.

Přístroj určené pro montáž:

NiteSPOT50 přístroj nočního vidění se používá pro montáž na různé typy zbraní nebo v systémech. Je možno jej spojit s denní optikou.
NAP5 přístroj nočního vidění, speciálně vyvinutý pro řidiče obrněných vozidel v nočních podmínkách.

Pozorovací systémy:

GonioLight systém je nejnovějším digitálním pozorovacím systémem, který nabízí nejlepší poměr mezi hmotností zařízení a jeho pozorovacími schopnostmi. Výrobce nabízí různorodé konfigurace systému s variatní nabídkou laserových dálkoměrů, infračervených kamer nebo s multifunkčními zařízeními.

Moduly:

DMC – SX je digitální magnetický kompas, který nabízí vysokou přesnost a spolehlivost a výrobcům systémů zaručuje splnění jejich požadavků na integraci.
LRF – moduly laserových dálkoměrů jsou určeny pro úspěšnou integraci do dalších systémů. Elektronika LRF je bezpečně upevněna na bázi a v kombinaci s vynikající optickou rektifikací zaručuje vysokou kvalitu LRF.

Oficiální stránky výrobce: www.vectronix.ch

VECTRONIX AG - VECTOR související:

 
Senzor nárazu
250 Kč 198,00 Kč bez DPH
 
Nivelační lať 7m - plast
5 900 Kč 4 400,00 Kč bez DPH

VECTRONIX AG - VECTOR podobné:

 
Držák DISTO
2 000 Kč 1 700,00 Kč bez DPH
 
Laserový dálkoměr HDM-120BC
5 913 Kč 5 913,00 Kč bez DPH
 
Laserový dálkoměr STABILA LD 400
0 Kč 4 954,00 Kč bez DPH
 
Laserový dálkoměr STABILA LD-220
1 790 Kč 1 690,00 Kč bez DPH
 
Laserový dálkoměr GeoDist
5 099 Kč 4 899,00 Kč bez DPH
 
Leica Prexiso X2
2 900 Kč 1 900,00 Kč bez DPH
newsletterNewsletter

Pokud chcete dostávat nové informace o akcích, slevách a novinkách ve zboží, přihlašte se prosím do našeho newsleteru.

Děkujeme, Váš email byl zařazen do mailing listu.
© Copyright 2020. Geodetické centrum s. r. o. Online prodej geodetického vybavení a příslušenství.