0 0 Kč bez DPH
Přihlásit
fb yt
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015
Laserové dálkoměry
BazarPoužité přístrojeHistorické přístrojeAkční zboží ve slevěNivelační přístroje a sadyDigitální hadicová vodováhaOptickéVýhodné setyNivelační latě a doplňkyDigitálníStativy pro nivelační přístojeTopcon 2LS toolsLaserové dálkoměryStavební lasery a příslušenstvíKřížovéRotačníPotrubníUniverzálníMěření fasádŘízení strojů laseremVytyčovací3D prostorovéPříslušenstvíTotální stanice a příslušenstvíTotální stanicePrůmyslová měřeníBaterie a příslušenstvíGeodetické GNSS, GIS GPS, OEM řešeníGNSS OEM řešení, speciální GNSS antény a aplikaceRuční GIS GPSGeodetické GNSSKontrolery a softwareMechanické a digitální teodolityMechanickéDigitálníStativy, výtyčky, hranoly a centrovačeStativyVýtyčkyHranoly velkéMinihranolyNaklonitelné držáky a centrovačeMezníky, dřevěné kolíkyCertifikované mezníkyMezníkyDřevěné kolíkyGeohřebyPříslušenstvíSprejeMěřidla, kolečka, pásmaKolečkaMěřidla veličinÚhloměry a sklonoměryDynamické deskyPlotrový papírDigitalizace plánůLokátory podzemních sítíMěřící latěPásmaOblečeníPlanimetryVysílačkyTloušťka silniceMěřidla veličin TestoAnalyzátory spalinAnemometryDetektoryServisní přístrojeHlukoměryIntenzita světlaOstatníTeploměryTermokameryTesteryTlakoměryVlhkoměryGPS přístroje GarminOutdoorAutonavigaceMotocyklNámořní radary a sonaryMapové podkladyOstatní softwareCykloOstatníDo nákladního auta / TIRGPS GARMIN - AUTORIZACEGeodetický softwareGEUSGROMAKOKEŠATLASBENTLEYVODOVÁHY A STAHOVACÍ LATĚVODOVÁHY S LASEREMMECHANICKÉ VODOVÁHYMAGNETICKÉ VODOVÁHYVODOVÁHY S DIGITÁLNÍM SKLONEMSTAHOVACÍ LATĚAutomatizované řízení strojůPrecizní zemědělstvíSERVIS A KALIBRACE PRO ISO
Cena:
354 Kč - 36 700 KčLaserový dálkoměr NIKON LRF 1000AS

Laserový dálkoměr NIKON LRF 1000AS

Vysoce výkonný laserový dálkoměr pro vzdálenosti do 915 metrů. Konstrukce dálkoměru nabízí neuvěřitelně brilantní obraz a je vybavena systémem aktivní... celý popis
Výrobce: NIKON   Záruka: 24 měsíců
Druh:

Laserové dálkoměry

Zboží již není v prodeji

PRO INFORMACE O PRODUKTECH, AKCÍCH A SLEVÁCH VOLEJTE ZDARMA TEL: 800 900 006 O počtu zboží na skladě Vás budeme informovat při vyřizování objednávky. PRO OBCHODNÍKY POSKYTUJEME PROVIZE DLE DOHODY, VOLEJTE

zelena linka
Popis
Související
Podobné

Laserový dálkoměr NIKON LRF 1000AS popis:

Vysoce výkonný laserový dálkoměr pro vzdálenosti do 915 metrů. Konstrukce dálkoměru nabízí neuvěřitelně brilantní obraz a je vybavena systémem aktivní kontroly jasu, který automaticky zapíná a reguluje jas LED osvětlení hledáčku za nízké hladiny osvětlení. Rychle a snadno použitelný dálkoměr je vybavený systémem přepínání priority objektů Nikon, který umožňuje přepínat mezi režimem priority prvního objektu (upřednostňuje nejbližší objekt a je vhodný zejména pro golf) a režimem priority vzdáleného objektu (upřednostňuje nejvzdálenější objekt a je vhodný pro lov). Pro golfisty je zde navíc speciální režim Golf, který současně udává vzdálenost upravenou o sklon (horizontální vzdálenost ± výška) a aktuální vzdálenost pro možnost volby dalšího postupu při hře.
Rychlé a snadné ovládání ulehčující přesné určení vzdálenosti. Možnost změření přímé (aktuální) vzdálenosti, horizontální vzdálenosti, výšky a vzdálenosti upravené o sklon (horizontální vzdálenost ± výška) stisknutím jednoho tlačítka.

Hledáček s aktivní regulací jasu pro snazší pozorování a vyšší brilanci obrazu: automatická aktivace LED osvětlení hledáčku za nízké hladiny osvětlení a jeho regulace v závislosti na okolních podmínkách.

Režim Golf nabízející současnou indikaci vzdálenosti upravené o sklon (horizontální vzdálenost ± výška) a aktuální vzdálenosti pro přesnější hru.

Systém přepínání priority objektů pro možnost volby dvou režimů měření. Režim priority prvního objektu upřednostňující nejbližší objekt, režim priority vzdáleného objektu upřednostňující nejvzdálenější objekt.

Vynikající propustnost světla pro jasné zorné pole.

Vysoce kvalitní monokulár se zvětšením 6x a vícenásobnými antireflexními vrstvami pro jasný obraz.

Trvalé měření po dobu až 5 s umožňující měření různých objektů v rychlém sledu.

Okulár s velkým průměrem: 18 mm

Velký zorný úhel: 7,5°

High-eyepoint konstrukce okuláru poskytující jasně zřetelné kompletní zorné pole i uživatelům dioptrických nebo slunečních brýlí.

Vodotěsné(do hloubky 1 m po dobu 10 minut) tělo těsněné O-kroužky a plněné dusíkem proti zamlžování, maximálně odolávající nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Rozsah měření: 10-915 m.

Rozsah měření 10-915 m/11-1,000 yd.
Indikace vzdálenosti Aktuální vzdálenost zobrazovaná v horní části displeje: v krocích po 0,5 m/yd. (do vzdálenosti 1000 m/yd.), v krocích po 1 m/yd. (nad vzdálenost 1000 m/yd.) Aktuální vzdálenost zobrazovaná v pravé spodní části: v krocích po 1 m/yd. (do vzd. 999 m/yd.) Horizontální vzdálenost/Vzdálenost upravená o sklon zobrazovaná v horní části displeje: v krocích po 0,2 m/yd. (do vzdálenosti 1000 m/yd.), v krocích po 1 m/yd. (nad vzdálenost 1000 m/yd.) Výška zobrazovaná v pravé spodní části: v krocích po 0,2 m/yd. (do vzdálenosti 100 m/yd.), v krocích po ±1 m/yd. (±100-999 m/yd.)
Zvětšení 6x
Účinný průměr objektivu 21 mm
Reálný zorný úhel 7,5˚
Průměr výstupní pupily 3,5 mm
Předsunutí výstupní pupily okuláru 18,3 mm
Rozměry (DxVxŠ) 118x73x41 mm
Hmotnost 195 g (bez baterie
Zdroj energie 1x lihtiová baterie CR2 (DC 3V) Funkce automatického vypnutí (po 8 s)
Bezpečnost Laserový produkt třídy 1M (EN/IEC60825-1:2007)
EMC FCC část 15 podčlánek B třída B, CE: směrnice EMC, C-tick, VCCI třídy B
Životní prostředí RoHS, WEEE

Laserový dálkoměr NIKON LRF 1000AS související:

 
Stativ těžký hliníkový pro lasery - PROFI
10 000 Kč 9 558,00 Kč bez DPH
 
Stativ lehký hliníkový - 3 roky záruka
1 800 Kč 1 298,00 Kč bez DPH
 
Držák na strop a stěnu WH 1
1 976 Kč 1 150,00 Kč bez DPH

Laserový dálkoměr NIKON LRF 1000AS podobné:

 
Laserový dálkoměr STABILA LD 300
0 Kč 2 954,00 Kč bez DPH
 
Laserový dálkoměr A60 - 60m, přesnost 2 mm
3 900 Kč 2 300,00 Kč bez DPH
 
Laserový dálkoměr LEICA DISTO
5 500 Kč 1 714,00 Kč bez DPH
 
Laserový dálkoměr LEICA DISTO X310 + bonus
5 550 Kč 5 310,00 Kč bez DPH
newsletterNewsletter

Pokud chcete dostávat nové informace o akcích, slevách a novinkách ve zboží, přihlašte se prosím do našeho newsleteru.

Děkujeme, Váš email byl zařazen do mailing listu.
© Copyright 2019. Geodetické centrum s. r. o. Online prodej geodetického vybavení a příslušenství.