0 0 Kč bez DPH
Přihlásit
fb yt
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015
GPS přístroje Garmin
Outdoor
Cena:
0 Kč - 123 050 Kč

Značka:

O  GARMIN


Forerunner 310 XT

Forerunner 310 XT

Řada multisportovních hodinek s výdrží až 20 hodin v ceně od: Forerunner 310 XT je vhodný pro většinu sportovních aktivit. Forerunner 310 XT nabízí v... celý popis
Výrobce: GARMIN   Záruka: 24 měsíců
Druh:

GPS přístroje Garmin, Outdoor

Zboží již není v prodeji

PRO INFORMACE O PRODUKTECH, AKCÍCH A SLEVÁCH VOLEJTE ZDARMA TEL: 800 900 006 O počtu zboží na skladě Vás budeme informovat při vyřizování objednávky. PRO OBCHODNÍKY POSKYTUJEME PROVIZE DLE DOHODY, VOLEJTE

zelena linka
Popis
Související
Podobné

Forerunner 310 XT popis:

Řada multisportovních hodinek s výdrží až 20 hodin v ceně od:
Forerunner 310 XT je vhodný pro většinu sportovních aktivit. Forerunner 310 XT nabízí vynikající výdrž baterií (až 20 hodin provozu), díky které je použitelný u časově náročných disciplín, jako je triatlon.
Podobně, jako starší model Forerunner 305, i nový 310XT je vybaven velkými ovládacími tlačítky, které poskytují pohodlné ovládání sportesteru i během samotného sportovního výkonu.
Forerunner 310XT nachází uplatnění nejen pro vedení a vyhodnocení tréninku vrcholových sportovců s nejvyššími ambicemi, ale i jako vynikající doplněk pro zlepšení kondice rekreačních sportovců. Díky vysocecitlivému přijímači GPS nachází Forerunner 310XT uplatnění i ve sportovních oblastech, jako je například lyžování, jízda na sněžných skútrech, kanoistika, jízda na koni, jízda na čtyřkolkách a pod., tedy oblasti, kde běžný sporttester bez GPS nefunguje. Forerunner 310XT je schopen komunikovat jak se snímačem tepové frekvence, tak i s dalšími kompatibilními snímači, mezi které patří například snímač otáček kola a kadence šlapání, nožní senzor pro indoorové aktivity nebo snímač výkonu, např. Powertap, Cyclops. Použití Forerunneru 310XT Vám umožní jednoduše určit intenzitu Vašeho tréninku a vést trénink s ohledem na optimální zátěž organizmu. Stejně tak jsou modely se snímačem vhodné např. pro dodržení nastavené srdeční zátěže starších osob.
Náramkové provedení přístroje o rozměrech 54x56x19 mm a hmotnosti 72 g umožňuje neomezenou mobilitu a je stále na očích, kdykoli máte potřebu zkontrolovat si zaznamenávaná data. Forerunner 310XT je vybaven novou generací extrémně citlivých přijímačů s technologií HotFix. Přístroj má odolnost pro použití v extrémních podmínkách a odolnost proti vodě do 50 metrů.

Tréninkové funkce přístroje Forerunner 310XT:
• Tréninková data: Zobrazení času tréninku, tempa, proběhlé/projeté vzdálenosti, tempa na okruhu, délky okruhu, času okruhu, nejlepšího a průměrného tempa, nadmořské výšky a počtu spotřebovaných kalorií.
• Paměť historie: Umožňuje v paměti uchovat až 1.000 okruhů, umožňuje v paměti uchovat cca 2 roky tréninkových dat. Možnost automatického bezdrátového přenosu tréninkových dat do PC pomocí bezdrátové ANT+ technologie a pomocí přiloženého programového vybavení.
• Tepový Alarm : Výstraha tepu spustí zvukové znamení, pokud se odchýlíte od zadaného rozsahu tepu.
• AutoPause™: Funkce možňuje automatické vypnutí stopek, pokud snížíte rychlost pohybu pod nastavenou mez. Stopky se znovu automaticky zapnou při rozeběhnutí.
• AutoLap™: Umožňuje automatické přepnutí přístroje na nový okruh po uběhnutí nadefinované vzdálenosti pro okruh. Funkce umožňuje trénovat kdekoliv se stálou kontrolou proběhlé vzdálenosti.
• VirtualPartner™: Virtuální tréninkový partner umožňuje zadat cíl tréninku založený na čase, vzdálenosti nebo tempu. Přístroj na displeji zobrazuje grafického tréninkového partnera, který 'běží' podle zadaných kritérií do cíle tréninku. Sportovec má možnost kdykoliv porovnat, zda je oproti tréninkovému partnerovi napřed nebo pozadu.
• Tempový Alarm : Spustí zvukové znamení, pokud se odchýlíte od zadaného tempa pohybu.
• Časový/Vzdálenostní Alarm : Spustí zvukové znamení, pokud dosáhnete nastaveného času nebo proběhlé/projeté vzdálenosti.
• Intervalový trénink: Umožňuje zadat intervaly tréninku a odpočinku a počet opakování.
• Alarm otáček: Umožňuje zadat interval otáček a využít funkce alarm otáček kola (volitelné příslušenství, není součástí dodávky)

Upozornění:
• Balení neobsahuje snímač tepové frekvence

Forerunner 310 XT související:

Forerunner 310 XT podobné:

 
Oregon 750 PRO
10 322 Kč 10 240,00 Kč bez DPH
 
Forerunner 15 HR Teal/White (vel. S)
3 711 Kč 3 628,00 Kč bez DPH
 
GPS Garmin OREGON 450t PRO
12 990 Kč 7 850,00 Kč bez DPH
 
Forerunner 735XT Tri Bundle Blue
13 215 Kč 13 132,00 Kč bez DPH
 
GPS Garmin OREGON 450
9 990 Kč 5 358,00 Kč bez DPH
 
Edge 800 HR Premium
9 300 Kč 9 158,00 Kč bez DPH
newsletterNewsletter

Pokud chcete dostávat nové informace o akcích, slevách a novinkách ve zboží, přihlašte se prosím do našeho newsleteru.

Děkujeme, Váš email byl zařazen do mailing listu.
© Copyright 2019. Geodetické centrum s. r. o. Online prodej geodetického vybavení a příslušenství.