0 0 Kč bez DPH
Přihlásit
fb yt
 
geoserver ověřeno zákazníky, spolehlivá firma 2015
GPS přístroje Garmin
Motocykl
Cena:
0 Kč - 123 050 Kč

Značka:

O  GARMIN


zumo 595 Lifetime Europe45 Travel

zumo 595 Lifetime Europe45 Travel

Zumo 595 Lifetime Europe45 Travel. Pokročilá motocyklová navigace, doživotní aktualizace map Evropy, otočný 5' displej. Mapové podklady rozšířeny ... celý popis
Výrobce: GARMIN   Záruka: 24 měsíců
Druh:

GPS přístroje Garmin, Motocykl

skladem
12 719,00 Kč bez DPH
15 389,99 Kč s DPH
Běžná cena s DPH:15 490,42 Kč
Ušetříte:
1%
83,00 Kč

PRO INFORMACE O PRODUKTECH, AKCÍCH A SLEVÁCH VOLEJTE ZDARMA TEL: 800 900 006 O počtu zboží na skladě Vás budeme informovat při vyřizování objednávky. PRO OBCHODNÍKY POSKYTUJEME PROVIZE DLE DOHODY, VOLEJTE

zelena linka
Popis
Související
Podobné

zumo 595 Lifetime Europe45 Travel popis:

Zumo 595 Lifetime Europe45 Travel.

Pokročilá motocyklová navigace, doživotní aktualizace map Evropy, otočný 5' displej.
Mapové podklady rozšířeny o možnost stažení map Austrálie a Nového Zélandu, Severní a Jižní Ameriky, Středního východu, severní a jižní Afriky zdarma ke stažení do přístroje v případě, že budete cestovat po světě.


* 5' dotykový displej s možností zobrazení na výšku
* Podrobná mapa 45 zemí Evropy s bezplatnou aktualizací, navíc k dispozici mapy dalších zemí světa
* Vysoká odolnost (voda, prach, UV záření, otřesy)
* Bluetooth® technologie pro připojení mobilního telefonu
* MP3 přehrávač (ovládání iPodu, iPhonu, Pandory)


Garmin ZUMO 595 je v tomto okamžiku to nejlepší, co na trhu univerzálně použitelných motocyklových GPS existuje. Na první pohled zaujme výborně čitelný 5' velký, otočný displej. Z funkcí stojí za zmínku přepínání profilů (auto/moto), výpočet přes zatáčkovité trasy, plánovač okružních tras nebo multimediální přehrávač. Součástí dodávky je kompletní sada pro uchycení jak na motocykl tak do automobilu.


Jasný displej - ovládání v rukavicích


Mezi přednosti navigace zumo 595 patří 5' velký,otočný, výborně čitelný displej s dotykovou technologií pro snadné ovládání i v rukavicích. Duální orientace displeje umožňuje zvolit si zda chcete navigaci použít na výšku nebo na šířku.

Proč je užitečná možnost volby orientace displeje automobilové navigace?


Detailní mapy s bezplatnou aktualizací

Řada zumo 595 obsahuje předehranou podrobnou mapu 45 zemí Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací, která je dostupná až 4x do roka pomocí bezplatné aplikace Garmin Express.


Garmin Real Directions™

Technologie Garmin Real DirectionsTM je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce, například: 'Za nádražím odbočte vpravo'. Díky těmto jasnějším hlasovým pokynům se můžete více věnovat řízení vozidla aniž by bylo nutné příliš často sledovat displej navigace.


Náhledy křižovatek

Navigace zumo 595 pomáhá řidiči na víceproudých komunikacích se správným zařazením do jízdního pruhu buď funkcí photoReal Junction View (fotonáhled křižovatky) nebo Active Lane Guidance (aktivní řazení do pruhů). Aktivní řazení do jízdních pruhů, narozdíl od fotografie, informuje řidiče pomocí živé simulace probíhající na displeji, ve kterém jízdním pruhu se má s automobilem držet.


Konektivita - multimédia

Bluetooth® připojení
Navigace umožňuje připojení jak s mobilním telefonem tak s BT audio sadou. Série zumo poté využívá bezdrátový přenos hlasových povelů do Vaší přilby. U většiny mobilních telefonů dochází k přenesení informace o volajícím, takže se na displeji navigace zobrazí jeho jméno a můžete dotykem hovor přijmout nebo odmítnout. Přes Bluetooth je možné načíst celou hudební knihovnu Vašeho iPodu nebo iPhonu a přes displej navigace ovládat přehrávač médií

USB - microSD
Přes kabeláž aktivního motocyklového držáku je možné připojit i běžný flash disk s MP3 soubory nebo využít 16GB vnitřní pamětí (zhruba polovina je volná k dispozici). Slot pro microSD kartu využijete hlavně na přenášení tras mezi přístroji.
ANT+
ventilekBezdrátová technologie pro připojení ventilků hlídajících tlak v pneumatikách nebo k ovládání outdoorové kamery Garmin VIRB
Smartphone Link

pocasiSmartphone Link je zdarma stažitelná aplikace pro Váš iPhone® nebo Android™ , která Vám skrze internetové připojení telefonu umožní zobrazit například informace o 'živé' dopravní situaci na trase nebo počasí v cílové destinaci. Aplikace umožňuje i přenos oblíbených míst, naposledy vyhledávaných položek nebo online hledání v databázi Foursquare.

Živé dopravní informace v ČR
(nemusí fungovat se všemi typy mobilních telefonů)


Okružní trasy

Jedná se o velmi praktickou funkci, která Vám na základě vstupních parametrů naplánuje dvě až tři odlišné trasy. Využívá se např. tehdy, kdy máte dvě hodiiny čas na projížďku a nechcete se zabývat složitým plánováním. Nejdříve zvolíte výchozí bod (jedná se zároveň o místo kam se budete vracet) a poté vyberete parametr trasy (délku, čas, průjezdní bod).


Sdílení a záznam trasy

Všechny navigace řady zumo umožňují podrobné zaznamenání Vámi projetých tras a následné sdílení s přáteli pomocí webu Garmin Connect. Pokud na tomto webu naleznete trasu která Vás zaujme, je možné jí stáhnout pomocí USB kabelu do Vašeho přístroje a nechat se po ní navigovat.

zumo 595 Lifetime Europe45 Travel související:

zumo 595 Lifetime Europe45 Travel podobné:

 
zumo 595 Lifetime Europe45
12 388 Kč 12 306,00 Kč bez DPH
 
zümo 660 Lifetime
12 388 Kč 12 306,00 Kč bez DPH
 
Garmin zumo 396S Lifetime Europe45
8 256 Kč 8 173,50 Kč bez DPH
 
GPS zümo 550 pravá motorkářská navigace
18 490 Kč 14 908,00 Kč bez DPH
 
Oregon 450 MOTO
0 Kč 5 777,00 Kč bez DPH
 
GPS zümo 220 Lifetime
10 825 Kč 9 075,00 Kč bez DPH
newsletterNewsletter

Pokud chcete dostávat nové informace o akcích, slevách a novinkách ve zboží, přihlašte se prosím do našeho newsleteru.

Děkujeme, Váš email byl zařazen do mailing listu.
© Copyright 2020. Geodetické centrum s. r. o. Online prodej geodetického vybavení a příslušenství.